DOMKI LETNISKOWE W MIELENKU 

OFERUJEMY KORZYSTNE CENY!

Jeżeli planujesz wczasy nad morzemdomki letniskowe w Mielenku to najlepsze rozwiązanie. Nasz ośrodek wczasowy jest położony w niewielkiej odległości od tak popularnych miejscowości, jak: MielnoChłopy i Sarbinowo. Uwzględniając korzystną lokalizację, zapewniamy, że ceny naszych noclegów nie są wygórowane.

Cennik noclegu w naszych domkach drewnianych w Mielenku uzależniony jest od liczby osób, terminu oraz długości pobytu, dlatego też ustalamy go indywidualnie. Wszystkich, chcących odwiedzić nasz ośrodek wczasowy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji, tel. 600 85 65 11.

Opłata klimatyczna w Mielenku jest obowiązkowa i wynosi 2,10 zł od osoby za dobę pobytu.

W lipcu i sierpniu obowiązują turnusy 7 lub 14-dniowe (od soboty do soboty). W pozostałe miesiące nasze domki letniskowe nad morzem są wynajmowane na co najmniej 3 doby.

Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do 10.00. Do ceny domku należy doliczyć opłaty licznikowe (prąd, woda) według zużycia.

Potwierdzeniem pełnej rezerwacji jest wpłata na konto zadatku, w terminie trzech dni od momentu rezerwacji.

Zapraszamy na wakacje nad morzem! Życzymy udanego pobytu w Mielenku. Zachęcamy również do zwiedzania okolicznych miejscowości: MielnaSarbinowa i Chłopów.